Про компанію

Всіх, кого цікавить встановлення пожежної сигналізації (Одеса), монтаж охоронної сигналізації (Одеса), вітає компанія "Центр спеціальних робіт". Ми здійснюємо монтаж систем пожежної сигналізації, прокладання кабельних ліній, настройку приладів і пуско-наладку всієї системи в цілому. Також ми надаємо послуги з розробки та монтажу систем контролю управління доступом на територію, засобів охоронної сигналізації об'єктів, систем відеоспостереження за об'єктами.

Наша компанія здійснює свою діяльність з 2008 року. Професійні монтажники, які мають великий досвід у даній сфері, забезпечують всі необхідні вимоги ГОСТ, СНиП і НПБ. Виконана нашими співробітниками установка пожежної сигналізації (Одеса) забезпечує безперебійну роботу і довгий термін безаварійної експлуатації.

Мета нашого підприємства - забезпечити системами безпеки будівлі і споруди, зберігши, таким чином, капіталовкладення інвесторів.

Переваги роботи з нами:

- Складання технічного завдання окремо для кожного замовника;

- У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи;

- Оперативність у вирішенні поставлених завдань - звернувшись до нас, ви отримуєте швидкий і якісний монтаж пожежної сигналізації;

- Страхування ризиків (будівельних, відповідальності);

- Доступні ціни;

- У нас систематично проводяться акції і розпродажі;

- Знижки (обумовлюються індивідуально);

- Гарантійний та післягарантійний сервіс.

Встановлення пожежної сигналізації (Одеса) - це обов'язковий момент для об'єктів різного призначення і довіряти його потрібно тільки професіоналам. Адже неякісний монтаж може призвести до дуже плачевних наслідків. Ви можете повністю довіритися нашим фахівцям. Гарантуємо, що проектування, монтаж, технічне обслуговування всього спектру систем безпеки проводиться у суворій відповідності з нормами і правилами, що діють на території України. Кожне наше технічне рішення є найоптимальнішим для окремого замовника.

Звернувшись в компанію "Центр спеціальних робіт", ви зробите правильний вибір. А грамотна консультація наших фахівців допоможе вам оперативно вирішити будь-яке завдання.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Встановлення пожежної сигналізації (Одеса), монтаж відеокамер - ПП Центр спеціальних робіт
(основний офіс)

65005, Україна, Одеська, Одеса, Дальницька, будинок 23/4
ukrstat@meta.ua
  • +380 (48) 701-94-XX

Офіційний сайт

Сайт компанії ПП "Центр спеціальних робіт"

Сайт компанії ПП "Центр спеціальних робіт"

 
 

Додаткові розділи

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create